Oferta

PB Design Piotr Biernacki Projektowanie i Aranżacja Wnętrz jest firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży projektowej. Za główny cel stawia sobie pomoc osobom zainteresowanym w zaaranżowaniu i wykończeniu wnętrza swojego domu, mieszkania, stoisk targowych jak również lokali przeznaczonych do prowadzenia działalności gospodarczych. W naszych realizacjach uwzględniamy informację dotyczące mebli indywidualnych, wyposażenia łazienek, kominków i innych elementów wykończeniowych zawartych w projekcie.

 

Proces usługi projektowej zawiera etapy według, których przebiegają prace projektowe. Głównymi elementami świadczonych przez firmę PB Design usług jest spotkanie i rozmowa z klientem, ustalenie koncepcji i preferowanych przez niego trendów według, których ma kształtować się ostateczny projekt np. salonu, łazienki, kuchni, a także przedstawienie ceny usługi projektowej wynikającej z metrażu i stopnia skomplikowania powierzchni do zaprojektowania.

Na etapie spotkania odbywa się najczęściej także zawarcie umowy o wykonanie projektu oraz dochodzi do ustalenia najkorzystniejszego sposobu jego realizacji. Ponadto jest omawiany wstępny harmonogram działań, a także data następnego spotkania.

Kolejny etap po konsultacjach polega na zgromadzeniu szczegółowych danych o budynku, pomieszczeniach takich jak: dokładne wymiary, zastosowane materiały budowlane i poznanie warunków technicznych aby późniejsza realizacja projektu przebiegała sprawnie i bezproblemowo.

Zebrane materiały posłużą do przygotowania inwentaryzacji w wersji elektronicznej, która pozwoli na zrealizowanie w programie komputerowym trójwymiarowego obrazu pomieszczeń z konkretnymi rzeczami i elementami wykończenia. Na tym etapie ustalane są możliwości koncepcyjne dotyczące układu funkcjonalnego, rozwiązań architektonicznych, mebli oraz wyboru materiałów. Na życzenie klienta istnieje możliwość wspólnych zakupów, podczas których pomagamy w kupnie najodpowiedniejszych materiałów wykończeniowych.

Po akceptacji przez inwestora wizualnej strony projektu sporządzana jest dokumentacja techniczna i zestawienie materiałów potrzebnych do jego realizacji. Przygotowana „lista zakupów” przekazywana jest klientowi wraz z namiarami na wyspecjalizowanych wykonawców potrafiących sprostać zadaniu (są to osoby, z którymi współpracujemy i znamy ich kompetencje) i informacjami dotyczącymi miejsc w jakich jest możliwy zakup zaprojektowanych rzeczy. Przekazana specyfikacja techniczna daje dodatkowo możliwość sprecyzowania inwestorowi kosztów związanych z zakupem materiałów wykończeniowych i usługą wykonawczą przed wkroczeniem firm budowlanych na inwestycję i rozpoczęciem przez nich prac.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy PB Design klientów indywidualnych jak i firmy. Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy lub mają dodatkowe pytania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

 

 


Partnerzy i Klienci